Usługi

Możliwe formy współpracy

KONSULTACJA Z ARCHITEKTEM

Omówienie pomysłów na wnętrze, sugestie dotyczące projektu, kolorystyki, użycia odpowiednich materiałów, możliwości aranżacji wnętrza.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Projekt koncepcyjny zawiera opracowanie układu funkcjonalnego najlepszego dla danej przestrzeni. Na podstawie wybranego układu wykonywane są wizualizacje oraz rysunki wykonawcze (w ograniczonym zakresie). Do projektu dołączany jest szacunkowy kosztorys realizacji oraz lista elementów wyposażenia wnętrz do zakupienia.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

W moich projektach największy nacisk kładę na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni w odniesieniu do potrzeb inwestora. Pierwszą fazą projektu jest wywiad dotyczący potrzeb i oczekiwań. Kolejny etap to propozycje układów funkcjonalnych, akceptacja materiałów i ogólnej stylistyki wnętrza. Następne fazy to wizualizacje i rysunki wykonawcze ( w pełnym zakresie). Do projektu dołączany jest szacunkowy kosztorys realizacji oraz lista elementów wyposażenia wnętrz do zakupienia. Możliwa jest także spotkanie z architektem w showroomach wybranych producentów.

NADZÓR AUTORSKI

Jest odpowiedzią na potrzebę inwestorów, którzy pragną aby efekt końcowy remontu odpowiadał założeniom projektowym. Nadzór autorski polega na wizytach architekta na budowie w celu nadzorowania prac wykończeniowych oraz oceny postępów remontu.

PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA/DOMU DO WYNAJĘCIA/SPRZEDAŻY

Jeżeli masz mieszkanie lub dom, który chcesz wynająć lub sprzedać, możesz przy mojej pomocy przeprowadzić metamorfozę wnętrza małym nakładem finansowym. Zabieg taki podnosi wartość nieruchomości oraz przyspiesza wynajem bądź sprzedaż.

KONSULTACJA DLA PLANUJĄCYCH ZAKUPIENIE NIERUCHOMOŚCI

konsultacja polega na porównaniu rzutów, powierzchni, układów funkcjonalnych i cen wybranych przez inwestora nieruchomości. Omawiamy funkcje, przeznaczenie lokalu i wybieramy najlepszą opcję. Jeżeli podejmiemy dalszą współpracę przy projektowaniu wnętrz, usługa jest darmowa.

WSPÓŁPRACA Z DEWELOPERAMI

Opracowanie koncepcji wnętrz pokazowych, wykonanie wizualizacji z możliwością publikowania ich w materiałach reklamowych.

Ceny projektów ustalane są indywidualnie w zależności od indywidualnych potrzeb i stopnia złożoności tematu.