Usługi

Możliwe formy współpracy

KONSULTACJA UKŁADÓW FUNKCJONALNYCH

Jest to 50 minutowe spotkanie online, gdzie omawiamy pomysły na układ funkcjonalny wnętrza. Przed rozpoczęciem spotkania prosimy o przesłanie rzutów od dewelopera lub architekta kubaturowego oraz krótkiego opisu wymagań. Przed rozpoczęciem spotkania konwertujemy pliki do wersji edytowalnej, żebyśmy mogli w trakcie konsultacji pracować na realnych wymiarach.

 

PROJEKT UKŁADÓW FUNKCJONALNYCH

Zawiera 3 propozycje układów funkcjonalnych i ostatnią wersję, która łączy Wasze ostateczne wybory. Bazujemy na analizie Waszych potrzeb i stylu życia, ale także ograniczeń i możliwości, żeby stworzyć przestrzeń dopasowaną do mieszkańców. Projekt otrzymujecie w dwóch wersjach, czysty układ funkcjonalny + wymiarowanie. Dzięki takiemu projektowi możecie dokładnie określić we własnym zakresie położenie instalacji. Plik pozwoli omówić Wam z wykonawcą zmiany w układzie mieszkania lub opisać zmiany deweloperskie. Metraż bez ograniczeń.

PROJEKT KONCEPCYJNY 1.0

Projekt koncepcyjny zawiera opracowanie układu funkcjonalnego najlepszego dla danej przestrzeni. Na podstawie wybranego układu wykonywane są wizualizacje. Opisany projekt wykonujemy od metrażu 60m2 lub równowartości jego wynagrodzenia.

PROJEKT KONCEPCYJNY 2.0

Projekt koncepcyjny zawiera opracowanie układu funkcjonalnego najlepszego dla danej przestrzeni. Na podstawie wybranego układu wykonywane są wizualizacje. Dodatkiem do opracowania są rysunki wykonawcze w ograniczonym zakresie: wyburzenia i postawienia ścian, wytyczne do instalacji wod-kan i elektryki.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Zawiera opracowanie układu funkcjonalnego, wstępny, szkicowy kosztorys do akceptacji inwestora, wizualizacje, rysunki wykonawcze w pełnym zakresie, wyjściowy kosztorys z elementami użytymi w projekcie.

 

Ceny projektów ustalane są indywidualnie w zależności od indywidualnych potrzeb i stopnia złożoności tematu.